Dodaj intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
149 wpisów.
Dominik napisał/a 25 grudnia, 2022 o 10:55 pm
Szczęść Boże! Dziękując Panu Jezusowi, Matce Przenajświętszej, Św. Ricie, Matce Katarzynie i całej Świętej Rodzinie za mijający rok, proszę o Boże Błogosławieństwo i Opiekę Maryi Niepokalanej w Nowym 2023 Roku... I o cudowny czas pielgrzymowania do Medugorje. BÓG Zapłać, dziękuję i pozdrawiam życząc Pięknego Bożonarodzeniowego Świętowania oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Dominik napisał/a 1 grudnia, 2022 o 5:18 pm
Szczęść Boże, poproszę o modlitwę w intencji dobrego i bezpiecznego miesiąca grudnia - dla nas i naszych bliskich. I o opamiętanie hałaśliwych sąsiadów, którzy od lat niszczą pokój w sercu moich emerytowanych Rodziców. Św. Michale Archaniele, Św. Rito, Św. Augustynie, Matko Katarzyno, módlcie się za nami. Bóg zapłać, dziękuję.
Dominik napisał/a 1 listopada, 2022 o 7:53 pm
Szczęść Boże, poproszę o modlitwę w intencji bezpiecznego i dobrego miesiąca - listopada. Dla nas i bliskich nam ludzi. Oraz o wieczny odpoczynek dla dusz, które już z tego świata odeszły. Bóg zapłać, dziękuję.
Dominik napisał/a 30 września, 2022 o 8:28 pm
Szczęść Boże, witam serdecznie, proszę o modlitwę w mojej intencji - o bezpieczny i owocny miesiąc - październik. O cudowny czas pielgrzymowania do Lourdes i poznanie kogoś z kim mógłbym się zaprzyjaźnić. Bóg zapłać, dziękuję i pozdrawiam.
Dominik napisał/a 1 września, 2022 o 6:11 pm
Szczęść Boże, Witam serdecznie, poproszę o modlitwę w intencji bezpiecznego i dobrego miesiąca września, dla nas i naszych bliskich. Oraz o wieczny odpoczynek dla dusz, które już z tego świata odeszły. Św. Rito, Św. Augustynie, Matko Katarzyno, Św. Patronowie - proszę módlcie się za nami. Bóg zapłać, dziękuję,
Dominik napisał/a 1 sierpnia, 2022 o 10:01 am
Szczęść Boże, Pokój i Dobro! Dziękując Panu Jezusowi za wszelkie łaski, które jakże często otrzymuję poprzez Matczyną Miłość Maryi. Poproszę o Modlitwę w intencji bezpiecznego - dobrego miesiąca sierpnia. Dla nas i Bliskich nam ludzi. Oraz o Pokój dla Duszy Śp. Janiny, która odeszła do Domu Bożego. BÓG Zapłać, dziękuję.
Katarzyna napisał/a 2 lipca, 2022 o 9:53 am
Proszę o modlitwę o dar wiary dla męża, a dla mnie o umocnienie i pokorę serca. Za każde westchnienie serdeczne Bóg zapłać
Dominik napisał/a 1 lipca, 2022 o 7:20 pm
Szczęść Boże, Witam serdecznie, poproszę o modlitwę w intencji bezpiecznego, spokojnego i dobrego miesiąca lipca. Dla nas i bliskich nam ludzi. Oraz o wieczne odpoczywanie dla dusz, które już z tego świata odeszły. - Jezu, ufam Tobie! Maryjo, Tobie się zawierzam. Św. Rito, Św. Augustynie, Matko Katarzyno, Św. Patronowie nasi - proszę pomódlcie się za nami. Bóg zapłać, dziękuję.
Dominik napisał/a 1 czerwca, 2022 o 10:19 am
Szczęść Boże, poproszę o modlitwę w intencji bezpiecznego, dobrego a może nawet pięknego miesiąca czerwca. Dla nas i bliskich nam ludzi. I o wieczny odpoczynek dla dusz, które już z tego świata odeszły. Jezu, ufam Tobie! Maryjo Tobie się zawierzam! Bóg zapłać, dziękuję.
Dominik napisał/a 1 maja, 2022 o 5:47 pm
Szczęść Boże, poproszę o Modlitwę o pełen Wiary, Nadziei i Miłości miesiąc maj. - Dla nas tudzież naszych bliskich. O cudowny i owocny czas pielgrzymowania do Fatimy i Santiago de Compostela - dla całej mojej pielgrzymującej grupy. I o wieczny odpoczynek dla Dusz szczególnie mi bliskich. Tak nam dopomóż Święta Boża Rodzino. BÓG Zapłać, dziękuję za Modlitwę i poświęcony czas.
Dominik napisał/a 1 kwietnia, 2022 o 10:40 am
Szczęść Boże, witam serdecznie. Poproszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Niepokalanej w nowym miesiącu kwietniu... Dla nas tudzież bliskich nam Ludzi. I o wieczny odpoczynek dla dusz czyśćcowych. Bóg zapłać, bardzo dziękuję.
Dominik napisał/a 21 marca, 2022 o 11:20 am
Szczęść Boże, Witam serdecznie. Poproszę o Modlitwę w mojej intencji (z okazji zbliżających się urodzin - 22 marca). O pokój w sercu, zdrowie i salomonową mądrość. Panie Jezu, Ty mnie znasz, Ty wiesz co dla mnie najlepsze... Królowo Pokoju miej mnie w swojej Matczynej opiece. Św. Rito, Św. Augustynie, Św. Patronowie, Kasiu z Kłobucka proszę Pomódlcie się za mnie. Bóg Zapłać, dziękuję.
Olek napisał/a 21 marca, 2022 o 4:37 am
Proszę o modlitwę o szybkie rozwiązanie sprawy która trwa już kilka lat.
Dominik napisał/a 1 marca, 2022 o 2:33 pm
Szczęść Boże, poproszę o Modlitwę o bezpiecznie i spokojnie przeżyty miesiąc marzec, o pełen Wiary, Nadziei i Miłości urodzinowy czas (22.03), tudzież dobre relacje z ludźmi, i o obronę przed złem wszelkim. Jezu Ufam Tobie! Maryjo, Tobie się zawierzam! Św. Rito, Św. Augustynie, Matko Katarzyno z Kłobucka, Św. Patronowie - proszę Módlcie się za nami. BÓG Zapłać, bardzo dziękuję.
REMka napisał/a 23 lutego, 2022 o 9:39 am
Matko Katarzyno proszę o łaskę wiary dla Wojtka, Kacpra, Piotra, Rafała, Tomka, ich rodzin i przyjaciół... O pojednanie rozdzielonych współmałżonków z Bogiem i z sobą, o zgodę, jedność i miłość w rozbitych rodzinach, o ich zespolenie, zjednoczenie i sakramentalne wspólne życie wg Ewangelii, wg nauk Jezusa... Matko Katarzyno proszę oręduj za nami i za wszystkimi kłobuczanami. Spraw, by jak Ty szli za Jezusem!
Dominik napisał/a 31 stycznia, 2022 o 8:22 pm
Szczęść Boże, Witam serdecznie, Poproszę o Modlitwę w intencji bezpiecznego, spokojnego, oby dobrego miesiąca lutego dla mnie, dla nas i naszych bliskich. Św. Augustynie, Św. Rito, Św. Patronowie, Matko Katarzyno, wspierajcie nas proszę. Bóg zapłać, dziękuję za modlitwę.
Kamila napisał/a 15 stycznia, 2022 o 9:40 pm
Proszę o uwolnienie mnie od Jolanty. Błagam. Zabija mnie
Kamila napisał/a 15 stycznia, 2022 o 9:37 pm
Proszę o miłość Maria... tęsknię. Proszę o zdrowie dla mnie.
Alicja napisał/a 5 stycznia, 2022 o 2:58 pm
Proszę o modlitwę za mnie, moje dzieci Antosia, Basię, Mateusza i Filipa aby źli toksyczni ludzie (były mąż i teściowie którzy niszczą nam życie) zostawili nas w końcu w spokoju, abyśmy cieszyli się spokojem i życiem, aby dzieci i ja wreszcie czuli się bezpiecznie i pewnie, bez stresu, złości, manipulacji, złośliwości, kłamstw i nastawiania dzieci przeciwko mnie, bez alkoholizmu, złych ludzi. Abym wreszcie mogła w spokoju, miłości i bezpiecznie wychowywać dzieci, byśmy byli szczęśliwi. Bóg zapłać. Dziękuję
Nawrócenie napisał/a 27 grudnia, 2021 o 11:15 pm
O nawrócenie Mariusza oraz pomoc Boga w powrocie z obczyzny dla mnie i mojej rodziny. Prosi Robert