Dodaj intencję

 
 
 
 
 
 
Pola zanaczone * są obowiązkowe.
Twój mail nie będzie publikowany.
Intencja pojawi się na stronie po zatwierdzeniu.
140 wpisów.
Dominik napisał/a 1 maja, 2022 o 5:47 pm
Szczęść Boże, poproszę o Modlitwę o pełen Wiary, Nadziei i Miłości miesiąc maj. - Dla nas tudzież naszych bliskich. O cudowny i owocny czas pielgrzymowania do Fatimy i Santiago de Compostela - dla całej mojej pielgrzymującej grupy. I o wieczny odpoczynek dla Dusz szczególnie mi bliskich. Tak nam dopomóż Święta Boża Rodzino. BÓG Zapłać, dziękuję za Modlitwę i poświęcony czas.
Dominik napisał/a 1 kwietnia, 2022 o 10:40 am
Szczęść Boże, witam serdecznie. Poproszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo i opiekę Maryi Niepokalanej w nowym miesiącu kwietniu... Dla nas tudzież bliskich nam Ludzi. I o wieczny odpoczynek dla dusz czyśćcowych. Bóg zapłać, bardzo dziękuję.
Dominik napisał/a 21 marca, 2022 o 11:20 am
Szczęść Boże, Witam serdecznie. Poproszę o Modlitwę w mojej intencji (z okazji zbliżających się urodzin - 22 marca). O pokój w sercu, zdrowie i salomonową mądrość. Panie Jezu, Ty mnie znasz, Ty wiesz co dla mnie najlepsze... Królowo Pokoju miej mnie w swojej Matczynej opiece. Św. Rito, Św. Augustynie, Św. Patronowie, Kasiu z Kłobucka proszę Pomódlcie się za mnie. Bóg Zapłać, dziękuję.
Olek napisał/a 21 marca, 2022 o 4:37 am
Proszę o modlitwę o szybkie rozwiązanie sprawy która trwa już kilka lat.
Dominik napisał/a 1 marca, 2022 o 2:33 pm
Szczęść Boże, poproszę o Modlitwę o bezpiecznie i spokojnie przeżyty miesiąc marzec, o pełen Wiary, Nadziei i Miłości urodzinowy czas (22.03), tudzież dobre relacje z ludźmi, i o obronę przed złem wszelkim. Jezu Ufam Tobie! Maryjo, Tobie się zawierzam! Św. Rito, Św. Augustynie, Matko Katarzyno z Kłobucka, Św. Patronowie - proszę Módlcie się za nami. BÓG Zapłać, bardzo dziękuję.
REMka napisał/a 23 lutego, 2022 o 9:39 am
Matko Katarzyno proszę o łaskę wiary dla Wojtka, Kacpra, Piotra, Rafała, Tomka, ich rodzin i przyjaciół... O pojednanie rozdzielonych współmałżonków z Bogiem i z sobą, o zgodę, jedność i miłość w rozbitych rodzinach, o ich zespolenie, zjednoczenie i sakramentalne wspólne życie wg Ewangelii, wg nauk Jezusa... Matko Katarzyno proszę oręduj za nami i za wszystkimi kłobuczanami. Spraw, by jak Ty szli za Jezusem!
Dominik napisał/a 31 stycznia, 2022 o 8:22 pm
Szczęść Boże, Witam serdecznie, Poproszę o Modlitwę w intencji bezpiecznego, spokojnego, oby dobrego miesiąca lutego dla mnie, dla nas i naszych bliskich. Św. Augustynie, Św. Rito, Św. Patronowie, Matko Katarzyno, wspierajcie nas proszę. Bóg zapłać, dziękuję za modlitwę.
Kamila napisał/a 15 stycznia, 2022 o 9:40 pm
Proszę o uwolnienie mnie od Jolanty. Błagam. Zabija mnie
Kamila napisał/a 15 stycznia, 2022 o 9:37 pm
Proszę o miłość Maria... tęsknię. Proszę o zdrowie dla mnie.
Alicja napisał/a 5 stycznia, 2022 o 2:58 pm
Proszę o modlitwę za mnie, moje dzieci Antosia, Basię, Mateusza i Filipa aby źli toksyczni ludzie (były mąż i teściowie którzy niszczą nam życie) zostawili nas w końcu w spokoju, abyśmy cieszyli się spokojem i życiem, aby dzieci i ja wreszcie czuli się bezpiecznie i pewnie, bez stresu, złości, manipulacji, złośliwości, kłamstw i nastawiania dzieci przeciwko mnie, bez alkoholizmu, złych ludzi. Abym wreszcie mogła w spokoju, miłości i bezpiecznie wychowywać dzieci, byśmy byli szczęśliwi. Bóg zapłać. Dziękuję
Nawrócenie napisał/a 27 grudnia, 2021 o 11:15 pm
O nawrócenie Mariusza oraz pomoc Boga w powrocie z obczyzny dla mnie i mojej rodziny. Prosi Robert
Intencja za dzieci napisał/a 26 listopada, 2021 o 8:56 am
Z wielką pokorą proszę o pomoc dla mojego syna Jakuba. O łaskę wiary, zdrowie i radość życia oraz by czuł i był świadomy, że zawsze był i jest kochany, a jego życie ma ogromną wartość i , że nie jest san ze swoim cierpieniem. Święta Maryjo módl się za nami, Święta Rito wstaw się za nami. Modlitwie polecam też Wojtusia.
Dominik napisał/a 1 listopada, 2021 o 7:37 pm
Szczęść Boże, poproszę o modlitwę w intencji bezpiecznego i spokojnego miesiąca listopada - dla nas i naszych bliskich. I o wieczny odpoczynek dla dusz, których już z nami nie ma. Bóg zapłać, dziękuję.
Justyna napisał/a 16 października, 2021 o 6:34 am
Błagam o modlitwę i wstawiennictwo w intencji mojego małżeństwa. O nawrócenie dla Kamila. O błogosławieństwo i dar opamiętania i powrotu do rodziny dla jego kochanki Pauliny. O miłość, wierność, umiejętność bycia dobrą żona i matką dla mnie i o potrzebne łaski, opiekę, ochronę przed negatywnymi skutkami tego co się teraz dzieje dla naszego syna Piotra. Niech wypełni się wola Boża w naszym życiu. Bądź uwielbiony Panie.
Dominik napisał/a 1 października, 2021 o 8:14 pm
Szczęść BOŻE, Witam serdecznie. Poproszę Modlitwę o BOŻE Błogosławieństwo i Opiekę Maryi na nowy miesiąc - październik. Dla nas i naszych bliskich. Oraz o Wieczny odpoczynek dla dusz, których już z nami nie ma. Św. Rito, Kasiu z Kłobucka, Święci Przyjaciele prosimy o Wasze wsparcie. . BÓG Zapłać, dziękuję.
Marzena napisał/a 22 września, 2021 o 10:29 am
Proszę o miłość Dawida do Marzeny. Abym nie była mu obojętna. Jezu ufam Tobie.
Dominik napisał/a 1 września, 2021 o 12:45 am
Szczęść Boże, Witam serdecznie. Poproszę o Modlitwę o bezpiecznie i spokojnie przeżyty miesiąc wrzesień, tudzież dobre relacje z ludźmi, i o obronę przed grzechem i złem wszelkim. - Dla nas i naszych Bliskich. JEZU, Maryjo Niepokalana, Św. Michale Archaniele, Św. Aniele Stróżu, Św. Patronowie, proszę miejcie nas w swojej opiece. Bóg Zapłać, bardzo dziękuję.
DANUTA napisał/a 27 sierpnia, 2021 o 2:24 pm
Proszę Was kochane Siostrzyczki o modlitwę przez wstawiennictwo Katarzyny z Kłobucka, za Laurę o uzdrowienie i ulgę w cierpieniu w chorobie raka kości. Ma tylko 22 lata. Bóg zapłać. Danuta
Modlitwa o akceptację woli Bożej napisał/a 27 sierpnia, 2021 o 11:20 am
Poproszę o modlitwę za dobrego męża albo wstąpienie do klasztoru. Mam 43 lata, czuję się zagubiona.
Monika napisał/a 23 lipca, 2021 o 12:03 am
Moja mama 54 lata całe życie poświęciła dzieciom, najmłodsza siostra ma Zespół Downa... moja mamusia musi żyć.... umiera na raka płuc. Proszę o modlitwę o cud uzdrowienia proszę ratuj ❤🙏❤🙏❤