Panie, Ty wybierasz mnie niezależnie od moich zasług na Twojego sługę, który będzie niósł Ciebie drugiemu człowiekowi. Udziel mi łaski Twego Miłosierdzia, które podniesie mnie, gdy upadnę w drodze. Matko Katarzyno, uproś mi wdzięczność za moje powołanie. Amen.

3 Comments

  1. Panie, Ty wiesz wszystko, pomóż mi proszę pokornie. Pomóż bo brakuje mi sił. Daj mi więcej wiary, siły do życia, przetrwania. Kocham Cię bardzo Jezu mój, dziękuję za tak wiele, ze mnie odszukakes, zabierz ode mnie to czego nie powinnam miec w sobie, to co
    nie podoba się Tobie, co mnie męczy , proszę wyzwol mnie, Ty wiesz kochany Ojcze. Tyle przeszlam by powrócić, nie pozwól mi odejść ponowne ,nie chcę. Pomóż mi proszę zapomnieć, wybaczyć, pomóż mi trwać, ufać, by nie płakać. Juz nie chcę płakać każdego dnia, pomóż mi zrozumieć to wszystko, byc silną. Przebacz Panie Boże mój mnie, dzieciom moim, ulecz nasze serca, zranienia, umysły. Przyjmij moje modlitwy za dzieci by oddalily się od grzechu, wyzwol je bo wiem,ze są w sidłach ludzi, od których brak uwolnienia. Wypełnij wolę w mężu moim, który nas niszczy nalogiem, złem w sobie. Uzdròw moją rodzinę Panie mój. Uwolnij od duchów zlych, ich dzieł, szatana , od dreczeń , złych osób Tobie wiadomi, ich złego oka, zazdrości, nienawiści, bezboznych słów i planów, czynów. Maryjo Łaski módl się za nami. Sw Józefie pomóż nam. Za zmarłych z rodziny, za dusze w czyśćcu cierpiące. Amen. Bóg zapłać za modlitwę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.