Panie, zabierz ode mnie lęk przed utratą doczesnych zabezpieczeń i spraw, abym potrafił w Twoje ręce złożyć moją codzienność. Matko Katarzyno, naucz mnie zabiegać przede wszystkim o dobra wieczne. Amen.

5 Comments

  1. Proszę o ochronę przed wszelkim złem, złorzeczeniem i przekleństwem dla mnie, mojej rodziny i przyjaciół. Za nieprzyjaciół i osoby źle nam życzące. W intencjach Basi. Bóg zapłać za modlitwę.

    Iza
  2. Proszę o zdrowie dla mnie żeby minęły mi wszystkie dolegliwosci o szczęśliwy pobyt w zdrowiu u mojej córki za mojego męża żeby jego choroba się nie nawróciła a gruczolak się wchlonol zmniejszył za nasze dzieci o zdrowie i Boże błogosławieństwo i o zgodę i miłość w ich domach żeby Kasi wchlonol guzek o dobre jej wyniki za naszą wnuczkę i mamusię o to żeby jej choroba oczów i stawów się cofla żeby zaczęła lepiej widzieć na oczy i za wszystkich bliskich memu sercu chroń nas od chorób nieuleczalnych Bóg zapłać ❤️ proszę o siłę dla mnie i mojego męża w rozłące dodaj nam siły i miej nas w swej opiece i niech mąż przestanie nadużywać alkoholu

    Krystyna
  3. Proszę o łaskę nawrócenia oraz cud uzdrowienia dla Kasi, Karoliny, Carmen i Lucyny. Proszę też o rozwiązanie trudnej sytuacji Kasi i Dannego. Bóg zapłać.

    Lucyna Hirnle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.