Panie, tak często wciąż świat przyciąga mnie do siebie swoją ułudą. Spraw, abym potrafił dostrzec w Tobie filar mojego istnienia. Matko Katarzyno, pomóż mi odkryć jedyny sens wszystkiego w Chrystusie. Amen.

6 Comments

  1. Proszę o ochronę przed wszelkim złem, złorzeczeniem i przekleństwem dla mnie, mojej rodziny i przyjaciół. Za nieprzyjaciół i osoby źle nam życzące. O dar rozeznania woli Bożej. W intencjach Basi. Bóg zapłać za modlitwę.

    Iza
  2. Proszę o łaskę nawrócenia oraz cud uzdrowienia dla Kasi, Karoliny, Carmen i Lucyny. Proszę też o rozwiązanie trudnej sytuacji Kasi i Dannego. Bóg zapłać.

    Lucyna Hirnle
  3. Proszę o zdrowie dla mnie żeby minęły mi wszystkie dolegliwosci o szczęśliwy pobyt w zdrowiu u mojej córki za mojego męża żeby jego choroba się nie nawróciła a gruczolak się wchlonol zmniejszył za nasze dzieci o zdrowie i Boże błogosławieństwo i o zgodę i miłość w ich domach żeby Kasi wchlonol guzek za naszą wnuczkę i mamusię o to żeby jej choroba oczów i stawów się cofla żeby zaczęła lepiej widzieć na oczy i za wszystkich bliskich memu sercu chroń nas od chorób nieuleczalnych Bóg zapłać ❤️ proszę o siłę dla mnie i mojego męża w rozłące dodaj nam siły i miej nas w swej opiece i niech mąż przestanie nadużywać alkoholu

    Krystyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.