Jezu, Lekarzu mojej duszy i ciała, proszę uczyń wszystko, co konieczne, aby nawrócić mnie całkowicie do Ciebie. Matko Katarzyno, naucz mnie z całych sił trzymać się Bożej Miłości. Amen.

4 Comments

  1. Proszę o zdrowie dla mnie żeby minęły mi wszystkie dolegliwosci o szczęśliwy pobyt w zdrowiu u mojej córki za mojego męża żeby jego choroba się nie nawróciła a gruczolak się wchlonol zmniejszył za nasze dzieci o zdrowie i Boże błogosławieństwo i o zgodę i miłość w ich domach żeby Kasi wchlonol guzek o dobre jej wyniki za naszą wnuczkę i mamusię o to żeby jej choroba oczów i stawów się cofla żeby zaczęła lepiej widzieć na oczy i za wszystkich bliskich memu sercu chroń nas od chorób nieuleczalnych Bóg zapłać ❤️ proszę o siłę dla mnie i mojego męża w rozłące dodaj nam siły i miej nas w swej opiece i niech mąż przestanie nadużywać alkoholu dodaj nam siły

    Krystyna
  2. Proszę o ochronę przed wszelkim złem, złorzeczeniem i przekleństwem dla mnie, mojej rodziny i przyjaciół. Za nieprzyjaciół. O uzdrowienie z choroby kobiecej i tarczycy. Bóg zapłać za modlitwę.

    Iza
  3. Kochane Siostry, proszę o modlitwę za mnie i mojego 8-tygodniowego Maluszka, którym obdarzył mnie Bóg i którego noszę pod swoim sercem. Mam poważne problemy ze snem (prawie w ogóle nie sypiam już od kilku miesięcy), a mimo wszystko Bóg uczynił cud i jest we mnie nowe życie. Proszę o modlitwę bym zaczęła normalnie spać i Dzieciątko było zdrowe na chwałę i cześć Matki Bożej. (2 marca byłam na zawierzeniu na Jasnej Górze, wczoraj lekarz potwierdził, że serduszko bije i że poród będzie około 16/17 października w miesiącu różańca świetego, Matki Bożej Różańcowej i w rocznicę Jana Pawła II). Bóg zapłać.

    Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.