Jezu, Ty widzisz każdą moją potrzebę i odpowiadasz na nią, gasząc me najgłębsze pragnienia. Spraw, abym potrafił odnaleźć Twoje światło. Matko Katarzyno, uproś mi szatę nieśmiertelności. Amen.

5 Comments

  1. Proszę o zdrowie i ochronę przed wszelkim złem, złorzeczeniem i przekleństwem dla mnie, mojej rodziny i przyjaciół. Za nieprzyjaciół i osoby źle nam życzące. Bóg zapłać za modlitwę.

    Iza
  2. Proszę o zdrowie dla mnie żeby minęły mi wszystkie dolegliwosci o szczęśliwy pobyt w zdrowiu u mojej córki za mojego męża żeby jego choroba się nie nawróciła a gruczolak się wchlonol zmniejszył za nasze dzieci o zdrowie i Boże błogosławieństwo i o zgodę i miłość w ich domach żeby Kasi wchlonol guzek za naszą wnuczkę i mamusię o to żeby jej choroba oczów i stawów się cofla żeby zaczęła lepiej widzieć na oczy i za wszystkich bliskich memu sercu chroń nas od chorób nieuleczalnych Bóg zapłać ❤️ proszę o siłę dla mnie i mojego męża w rozłące dodaj nam siły i miej nas w swej opiece i niech mąż nie nadużywa alkoholu proszę cię

    Krystyna
  3. Proszę o modlitwę o zdrowie i opiekę Bożą dla moich dzieci. W intencji mojego męża i jego kochanki aby Jezus Miłosierny przemienił ich serca. Bóg zapłać za modlitwę!

    Jolanta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.