Jezu, Ty nie pragniesz mieć we mnie niewolnika, ale Twoje dziecko o radosnym i wolnym od przymusu sercu. Matko Katarzyno, wspieraj mnie w małych uczynkach dobroci wobec drugiego człowieka. Amen.

6 Comments

 1. Proszę o udaną operację dla Małgorzaty i powrót do zdrowia. Bóg zapłać
  Proszę o uzdrowienie małżeństw Kamili i Krzysztofa, Sylwestra i Angeliki a także o znalezienie dobrej pracy dla Bogusława oraz zdrowie dla moich dzieci i wnucząt. Bóg zapłać Proszę o zdrowie i opiekę Bożą dla JADWIGI i Romualda oraz HELENY, Małgorzaty, Doroty, Marcina, Weroniki i jej rodziny, Kamili i jej rodziny , MIROSŁAWY i jej rodziny ,Sławomiry i jej syna Kacpra, Moniki, Ojca Bruna, BOGUSŁAWA, Jakuba, wszystkich potrzebujących i dla mnie. Bóg zapłać.
  Proszę za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące a szczególnie za śp Bartłomieja, Marcina, Ryszarda, Rafała, Justyny, Urszuli, Wandy, Barbary, Marii, Mirosława,Sławomira, Andrzeja, Pawła. Bóg zapłaćq

  Aleksandra Szynalewska
 2. Proszę o zdrowie dla mnie żeby minęły mi wszystkie dolegliwosci o szczęśliwy pobyt w zdrowiu u mojej córki za mojego męża żeby jego choroba się nie nawróciła a gruczolak się wchlonol zmniejszył za nasze dzieci o zdrowie i Boże błogosławieństwo i o zgodę i miłość w ich domach żeby Kasi wchlonol guzek za naszą wnuczkę i mamusię o to żeby jej choroba oczów i stawów się cofla żeby zaczęła lepiej widzieć na oczy i za wszystkich bliskich memu sercu chroń nas od chorób nieuleczalnych Bóg zapłać ❤️

  Krystyna
 3. Proszę o modlitwę o zdrowie dla Jadwigi , dla Bożeny i jej rodziny , ołaskę wiary i dary Ducha Św. dla Mateusza , o pojednanie w rodzinie . Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski .Bóg zapłać .

  Jadwiga

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.