Jezu, pragnę chwalić Ciebie każdą moją myślą, słowem i gestem. Spraw, aby wszystkie chwile mego życia w Tobie odnalazły ostateczny cel i sens istnienia. Matko Katarzyno, naucz mnie życia na Bożą chwałę. Amen.

10 Comments

  1. Proszę o modlitwę aby otoczenie całe anny pawlak przestało całkowicie i na zawsze wierzyć w jej kłamstwa, żeby anna nie czerpała non stop satysfakcji z atakowania osoób od niej słabszych , proszę też żeby otoczenie anny przestało całkowicie osądzać Patrycję Pawlak i Jolantę oraz proszę żeby Patrycja i Jolanta dostąpiły coraz radośniejszych dla nich osobiście łask Bożych , żeby Bóg z cał ym niebem się o nich zatroszczyli na swój sposób , żeby oni mieli coraz więcej dobrych i szczerych znajomych , proszę też o modlitwę dziękczynną za wszystkie otrzymane i otrzymywane łaski dla Jolanty i Patrycji Pawlak/dziękuje (proszę o pamięć w modlitwach )

    Szukająca Boga
  2. Proszę o modlitwę w mojej intencji By niepokój smutek łzy wszystko to co mnie dręczy ustało,czuje strach nawet modlić się nie mam siły Jezu potrzebuje Cię nie pozwól bym upadła Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać

    Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.